Cikkszám: 35373
Egységár: 37,90 Ft/ml
3.790 Ft
Luxus a szalon rituáléjában. Egy fenséges, többszörösen használható argánolaj elixír intenzív egzotikus illattal a csábító, selymes és fényes hajért. Ideális minden hajtípushoz.
Hajmosás előtt:
Kiváló olyan hajra, amely extra puhaságot és táplálást igényel. Dörzsöljön el 3 pumpányit a tenyerében. Oszlassa el a haj hosszában és végén, majd hagyja hatni pár percig. A szokásos módon emulgeálja meleg vízzel és samponnal.
Szárítás előtt:
Ideális a göndörödés csillapítására és a haj könnyebb formázhatóságára. Dörzsöljön el 2 pumpányit a tenyerén, és vigye fel a haj középső részére és végére.
Hajszárítás után:
Ideális a fény növelésére és a töredezett hajvégek gyógyítására. Dörzsöljön el 1-2 pumpányit a tenyerén, majd vigye fel a haj közepétől a végekig.
Luxus otthoni rituálé
Kiváló olyan hajra, amely ellenőrzést, táplálást és extra fényt igényel.
Mindennapi használatra:
1-2 pumpányit dörzsöljön el a tenyerén, és egyenletesen vigye fel a hossz közepén és a végeken.
KIVÁLÓ EREDMÉNYEK:
• a száraz haj táplált és puhává válik
• a sérült haj erősödik és revitalizálódik
• az érett haj visszanyeri rugalmasságát és fényét
• a rakoncátlan haj kezelhetővé és könnyen fésülhetővé válik
A Life cream developer egy krémes oxidációs emulzió, 3%, 6%, 9%, 12%-os...
450 Ft
Tartós oxidáló krém. Kifejezetten arra tervezték, hogy megvédje a hajat a...
350 Ft
A Life cream developer egy krémes oxidációs emulzió, 3%, 6%, 9%, 12%-os...
990 Ft 1.290 Ft